iyiaile için sorumluluk reddi beyanları

Bu web sitesindeki tüm bilgiler – https://iyiaile.com/ – iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. iyiaile, bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu web sitesinde (iyiaile) bulduğunuz bilgilerle ilgili yapacağınız herhangi bir işlem, kesinlikle kendi sorumluluğunuzdadır. iyiaile, web sitemizin kullanımıyla ilgili herhangi bir kayıp ve/veya zarardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere verilen köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çalışırken, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerik için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği haber verilmeksizin değiştirilebilir ve “kötü” olmuş bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan önce gerçekleşebilir.

Lütfen web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikaları ve koşulları olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve bunların “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Razı olmak

Web sitemizi kullanarak, feragatnamemizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme

Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler burada belirgin bir şekilde yayınlanacaktır.